Gemla stolar

521921

GEMLA, stolar, 3 st, 1980-tal, stomme i bok, stoppade sitsar, etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm

Hårt slitage om benen på samtliga stolar, stor fläck på en av sitsarna, allmänt bruksslitage på samtliga

Möbler, Stolar

Hylla 10

Gemla stolar

Budhistorik (4 bud)

3837749
450
3836960
3830101
3822772

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.