Skål med fat Hald

521907

EDWARD HALD, skål med fat, Orrefors, graverad dekor av ströblommor, signerad Of H 424 25 T(?), skålens diameter 21 cm

Skålen med mindre kantnagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Skål med fat Hald

Budhistorik (5 bud)
3836875
550
3836597
500
3836597
3836534
3822194

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.