Rumssmycken Mona Morales

521901

MONA MORALES SCHILDT, rumssmycken, 4 st, Kosta, flerfärgat glas, signerade, två etikettmärkningar, höjd ca 3-7,5 cm

Ett smycke med nagg samt någon obetydlig nagg

Glas, Konstglas, Design

Monter 29

Rumssmycken Mona Morales

Budhistorik (21 bud)
3827194
3836807
1 900
3827194
1 700
3835334
1 600
3827194

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.