Skänk 1800-tal

521889

SKÄNK, 1800-talets slut, vitbemålad, dekor av pärlbård, låda, höjd ca 105, 94,5x44,5 cm

Renoverad, kompletterad, senare bemålad

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Skänk 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
3838176
3 200
3824905
3836876
2 800
3824905
2 600
3831001
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.