Carl Brandt oljemålning

521876

CARL BRANDT (1852-1930): Insjölandskap, signerad C Brandt, olja på duk, ca 59x93 cm

Dukskador, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3834650
3832400
3820171

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.