Bord/bänk art deco

521870

BORD/BÄNK, Art Deco, 1900-talets första hälft, betsad bambu samt svart konstharts, höjd ca 32,5, 160 x 40 cm

Bruksslitage, repor, smärre skador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 2

Bord/bänk art deco

Budhistorik (19 bud)
3850398
7 200
3850408
7 200
3850398
7 000
3850405
6 800
3850398
6 600

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.