Erik Jönsson teckning

521868

ERIK JÖNSSON (1893-1950): Motiv från Paris, signerad och daterad Erik Jönsson Paris -19, blandteknik, ca 33x25 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Erik Jönsson teckning

Budhistorik (3 bud)

3836896
500
3836895
3820864

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.