Oidentifierad konstnär olja

521864

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Landskap, signerad och daterad Ellen 1893, olja på pannå av papp, 21x23 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (2 bud)

3834931
3818141

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.