Satsbord teak

521862

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, teak, höjd ca 50, 99x48 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Satsbord  teak

Budhistorik (12 bud)
3836301
3836255
3836255
3834336
1 400
3831961
1 300

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.