Jurgen von Konow oljemålning

521859

JÜRGEN VON KONOW (1914-59): "Arbetare, Vinberg i Spanien", signerad v Konow, olja på duk, ca 44x60 cm

Färgbortfall

Fack 42

Jurgen von Konow oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3834919
2018-02-21 10:37:01
1 400

2018-02-21 kl 19:48
Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.