Kontrabas

521849

KONTRABAS, 1900-tal, 1 stråke medföljer

Skador, märken

Instrument, Diverse

Kundcenter

Kontrabas

Budhistorik (27 bud)
3835765
6 400
3835730
6 200
3835717
6 000
3835717
5 600
3835704
5 400

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.