Marie-Louise Ekman offset

521848

MARIE-LOUISE EKMAN (född 1944), "Till min älskade", 1976, osignerad, färgoffset, ca 81x69 cm

Oramad, skador

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Rum 9, Vagga 1

Marie-Louise Ekman offset
Budhistorik (9 bud)
3842611
3 200
3842017
3836120
2 800
3834026
2 600
3834024

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.