Kinnarps möbler soffa

521847

SOFFA, Kinnarps Möbler, stämplad Kinnarps AB/G 161 undertill, stomme i bok, polykrom textilklädsel, sitthöjd ca 43 cm, höjd ca 69 cm, längd ca 127 cm

Bruksslitage, fläckar på benen, färgmärken på stommen

Möbler, Soffor

Rum 10

Kinnarps möbler soffa

Budhistorik

2018-02-21 kl 20:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.