Kinnarps möbler soffa

521844

SOFFA, Kinnarps Möbler, stämplad Kinnarps AB/G 161 undertill, stomme i bok, polykrom textilklädsel, sitthöjd ca 43 cm, höjd ca 69 cm, längd ca 127 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Rum 10

Kinnarps möbler soffa

Budhistorik (1 bud)

3834425
2018-02-21 07:19:52

2018-02-21 kl 10:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.