Bordslampa stenmassa

521843

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, stenmassa, dekor i relief av kvinno- och mansfigur samt fiskar, höjd inkl sockel 25 cm

Enstaka nagg

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 8

Bordslampa stenmassa

Budhistorik (1 bud)

3822549
2018-02-16 12:59:34

2018-02-21 kl 11:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.