Orientmatta

521837

ORIENTMATTA, patchwork, sammanfogade äldre delar, ca 316x222 cm

Delar med lagning och delvis hårt slitage

Mattor/Textilier

Matthylla 4

Orientmatta

Budhistorik (16 bud)
3833163
2 400
3835463
3833163
3834789
1 900
3833163
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.