David Wallin oljemålning

521834

DAVID WALLIN (1876-1957): Mor och dotter, signerad D Wallin, olja på duk, ca 60x55 cm

Rum 5

David Wallin oljemålning

Budhistorik (27 bud)
3836284
3 600
3836603
3 400
3836284
3 200
3836577
3836284
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.