Gösta Liljedahl oljemålning

521829

GÖSTA LILJEDAHL (1908-1993): Flicka i trädgården, signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, ca 92x55 cm

Fack 3

Gösta Liljedahl oljemålning

Budhistorik (20 bud)
3835203
2 600
3835195
2 400
3835188
3835177
3835187

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.