Robert Högfeldt oljemålning

521827

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Landskap, signerad Högfeldt, olja på pannå, ca 46x54 cm

Rum 6

Robert Högfeldt oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3835174
3828629
3828168
950
3828166
900
3818154
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.