Vilhelm Behm oljemålning

521826

VILHELM BEHM (1859-1934), Landskap med vattendrag, signerad Vilh. Behm 1890, olja på duk, ca 55x93 cm

Dukskador

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Vilhelm Behm oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3843518
3841428
950
3841382
900
3841381
850
3841380

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.