Lars Eje Larsson akvarell

521825

LARS EJE LARSSON (född 1954): stilleben, signerad Lars Eje Larsson, akvarell, 28x42 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Lars Eje Larsson akvarell
Budhistorik (24 bud)
3850344
1 900
3850340
1 800
3847697
1 700
3850338
1 600
3847697

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.