Frans Wilhelm Odelmark oljemålning

521822

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): '' I klosterkällaren'', signerad och daterad F.W Odelmark, olja på duk, ca 67x49 cm

Rum 4

Budhistorik (31 bud)
3833404
6 400
3833396
6 200
3833401
6 200
3833396
6 000
3832932
5 800

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.