Carl Malmsten soffa

521818

CARL MALMSTEN, "Lilla Roma", soffa, klädd i polykrom textil, brännmärkt CM , sitthöjd 38, längd ca 138 cm

Bruksslitage, nagg i benen, en lös knapp

Möbler, Soffor

Rum 3

Carl Malmsten soffa

Budhistorik (19 bud)
3836438
6 200
3836280
6 000
3836435
5 800
3836280
5 200
3836434
5 000

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.