Axel Gillis Hafström Klassiskt svenskt måleri

521815

AXEL GILLIS HAFSTRÖM (1841-1909): Kvina med kaffebricka, signerad A.G. Hafström, olja på duk, ca 26x20 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (3 bud)

3833931
1 400
3833898
3817979
600

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.