Lindorm Liljefors Älg oljemålning

521809

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): ''Fjällvråkar Storlijen'', signerad och daterad Lindorm L -76, olja på pannp, 40x55 cm

Rum 9

Budhistorik (15 bud)
3833680
4 200
3834908
3833680
3 800
3834906
3 600
3833680
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.