Lindorm Liljefors oljemålning

521808

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Älg i skogslandskap, signerad och daterad Lindorm L -64, olja på pannå, ca 36x46 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 25

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3833425
1 700
3826299
3826298
1 400
3826297
1 300
3820316

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.