Acke Åslund

521798

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Hästekipage, monogramsignerad och daterade 1929, akvarell, ca 29x23 cm

Med dedikation

Konst, Teckningar

Fack 16

Acke Åslund

Budhistorik (16 bud)
3835351
1 800
3833773
1 700
3835350
1 600
3833773
1 400
3835349
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.