Byrå

521795

BYRÅ, 1900-tal, vitmålad med mässingshandtag, lådor i björk, höjd 106 cm, 123x47 cm

Färgbortfall på hela möbeln, rödrosa fläck på toppen, ett handtag trasigt, nyckel saknas, allmänt slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Byrå

Budhistorik (3 bud)

3821454
3833096
3821454

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.