Sängbord med stenskiva

521779

SÄNGBORD, 1 par, med stenskivor, 1900-talets början, vitbemålade, beslag i mässing, höjd ca 76, 40x40 cm

En stenskiva med nagg, senare bemålning, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Sängbord med stenskiva

Budhistorik (22 bud)
3835430
3 400
3830220
3 200
3829641
3830217
3829641
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.