Sockerskål silver

521777

SOCKERSKÅL med lock, silver, Polen, 1900-talets andra hälft, lockknopp med agat, total vikt ca 270 g

Smärre repor

Silver, Övriga silverföremål

Sockerskål silver

Budhistorik (7 bud)
3829555
1 300
3822239
3818261
3822235
3818261

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.