Gustaf Wilhelm Kull bronsskuptur

521767

GUSTAF WILHELM KULL (1906-1997): "Loppan", signerad och daterad Kull 1939, brons, gjutarmärkt Otto Meyers eftr fud, höjd ca 16 cm

Konst, Skulpturer

Monter 29

Budhistorik (23 bud)
3835216
2 800
3835211
2 600
3835140
2 400
3835125
3835028

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.