Philip von Schantz färgtlitografi

521751

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Vintermotiv,
signerad v Schantz, 250/320, färglitografi, bladmått ca 39x48, ormad

Fläck

Rum 9, Vagga 2

Budhistorik (17 bud)
3833824
3835197
3833824
950
3833582
900
3832610
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.