Marit Törnqvist

521747

MARIT TÖRNQVIST (född 1964): Körsbärsdalen,
motiv från Bröderna Lejonhjärta, signerad, numrerad 280/300, färgseriegrafi, bladmått ca 50x40 cm, oramad

SMärre hanteringsveck

Rum 9, Vagga 1

Marit Törnqvist
Budhistorik (5 bud)
3833351
500
3833994
450
3833351
3832540
3817760

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.