Tamburmajor och herrbetjänt1900-talets andra hälft

521745

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, höjd ca 180, HERRBETJÄNT, krom, höjd 106 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Budhistorik (8 bud)
3836714
3834141
750
3836713
700
3834141
500
3825790
450

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.