Sängbord mässing och glas

521742

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets slut, mässingsstomme, rökfärgade glasskivor, höjd 50, 50x43 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Sängbord mässing och glas

Budhistorik (15 bud)
3838823
3838886
950
3838823
900
3838883
850
3838823

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.