Sängbord Bertil Fridhagen Bodafors

521733

SÄNGBORD, 1 par, 1970-tal, stämplade Bertil Fridhagen, Bodafors, svartlackerade, låda i sargen, tidningshylla, höjd 58, 50x38 cm

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Budhistorik (22 bud)
3836552
3836550
1 400
3836543
1 300
3836537
3836533

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.