Sängbord Bertil Fridhagen Bodafors

521732

SÄNGBORD, 1 par, 1970-tal, stämplade Bertil Fridhagen, Bodafors, vitmålade, låda i sargen, tidningshylla, höjd 58, 50x38 cm

Senare bemålade

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Budhistorik (13 bud)
3832539
950
3835523
900
3832539
850
3834042
3832539
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.