Draperi paisley

521725

DRAPERI/ SCAHL, 1800-talets andra hälft, paisley, längd ca 248, bredd upptill 105, bredd nedtill 160 cm

Smärre skador och hål

Diverse, Mattor/Textilier

Draperi paisley

Budhistorik (5 bud)
3818275
600
3836540
550
3818275
500
3836538
450
3818275

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.