Axel Axelson oljemålning

521719

AXEL AXELSON (1854-1892): "Maria im Capitel, Cöln", signerad och daterad Axel Axelson Düsseldorf 1875, olja på duk, ca 28x36 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Axel Axelson oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3835697
3 200
3835706
3 200
3835697
3835705
2 800
3835697

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.