Byrå 1900-tal

521718

BYRÅ, 1900-tal, sengustaviansk stil, gråmålad, 3 lådor, beslag i mässing, höjd 82, 96x47 cm

Omarbetad, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå 1900-tal

Budhistorik (17 bud)
3835978
3835951
3832127
950
3835950
950
3832127
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.