Fåtölj 1800-talets andra hälft

521705

FÅTÖLJ, 1800-talets andra hälft, klädsel i blå plysch, djuphäftad rygg, svarvade ben med hjultrissor, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Budhistorik (23 bud)
3836019
1 800
3836021
1 700
3836019
1 600
3836018
3835235
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.