Roland Svensson

521700

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gistgården, Gillöga", signerad roland S, 47/180, färglitografi, ca 22x65 cm

Fack 1

Roland Svensson
Budhistorik (23 bud)
3834497
2 400
3820856
3820856
3819946
1 900
3819946
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.