Hans J. Wegner Scandinavian Modern

521698

HANS J. WEGNER, "Hjertegruppen", stolar 4 st. och bord, Fritz Hansen, Danmark 1960-tal, bok och teak, märkt FH Made in Denmark, bordets höjd 70 cm, diameter 120 cm, stolarnas höjd 73, sitthöjd 43 cm

smärre slitage

Möbler, Matsalsmöbler, Design, Tema

Rum 3

Budhistorik (18 bud)
3854007
16 000
3854006
13 500
3854004
13 000
3850477
11 500
3846812
10 500

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.