Kaffeservis KPM

521684

TRUDE PETRI, kaffeservis, 47 dlr, modell "Arkadia", KPM, vitt porslin med dekor av förgyllda medaljonger, bestående av: 12 små tallrikar, 24 assietter, 11 kaffekoppar

1 tallrik med spricka, 1 tallrik med kantnagg

Keramik/Porslin

Baltzarsgatan 6, Malmö

Kaffeservis KPM

Budhistorik

2018-02-21 kl 20:02
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.