Matbord

521683

MATBORD, blandstil, 1900-talets mitt, oval förlängningsbar skiva, svängda ben med klo som håller en kula, målat pärlgrått samt bronserade detaljer, höjd ca 78, samt 150 x 113 cm.

Krackelyr samtområde med avflagad färg på bordsskivan, slitage.

Möbler, Matbord

Rum 7

Matbord

Budhistorik (1 bud)

3826115
2018-02-17 21:30:43

2018-02-21 kl 13:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.