Golvlampa

521681

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, gjord av vas i grönfärgat glas samt veckad skärm i papper, höjd ca 93, skärmens diameter 70 cm.

Smärre slitage.

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa

Budhistorik (13 bud)
3836012
2 600
3835545
2 400
3833547
3833547
3835543
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.