Limoges fruktservis

521677

LIMOGES, fruktservis, 9 dlr, A. Lanternier & Co., Frankrike, 1800-talets andra hälft, vitt porslin med blomsterdekor och förgyllning, bestående av 8 små djupa talrikar, 1 fat, längd 40 cm

Färgbortfall

Keramik/Porslin

Limoges fruktservis

Budhistorik (5 bud)
3836162
500
3835977
450
3835507
3828785
3824883

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.