Erik Juselius Eckerö 1932 oljemålning

521675

ERIK JUSELIUS (Finland, 1891-1948): Motiv från Tenala kyrka i Borgå stift i Finland, signerad och daterad Erik Juselius, Tenala -32, olja på duk, 47x56 cm

Ändringar/tillägg
Tenala kyrka Borgå Finland

Rum 14

Budhistorik (1 bud)

3817990
2018-02-14 09:24:12

2018-02-21 kl 16:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.