Matbord Italien

521673

MATBORD, 1900-talets slut, DePadova Italien, kromat underrede, vit laminatskiva med körsbärskant, höjd ca 74, 240x100 cm

Skruvar saknas, skiva med slitage

Möbler, Matbord, Design

Rum 1

Matbord Italien

Budhistorik (3 bud)

3833991
3833989
3829216

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.