Fröseke spegelbyrå

521667

FRÖSEKE, spegelbyrå, "Lady", 1960-tal, Nybrofabriken, teakfanér, 3-lådig, etikettmärkt, höjd ca 181, 61x37 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Fröseke spegelbyrå

Budhistorik (11 bud)
3836698
750
3836699
750
3836698
700
3836691
650
3836566
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.